zawody Db Rogowo.jpgzawody Db Rogowo 1.jpgzawody Db Rogowo 2.jpgzawody Db Rogowo 3.jpgzawody strzeleckie  2017 Db Rogowo.jpgzawody strzeleckie Db Rogowo.jpg

      W dniu 03 września 2017 roku o godz. 10.00 na strzelnicy „KRZYWY DZIK ” w Nowogardzie odbyło się coroczne obowiązkowe przystrzelanie broni w którym udział wzięło 24 Kolegów.

     Przed przystrzelaniem broni, Kol. Eugeniusz Putyrski,  Łowczy Koła przeprowadził szkolenie z zasad zachowania bezpieczeństwa na polowaniach zbiorowych. Następnie wspólnie ustalono terminarz polowań zbiorowych w sezonie łowieckim 2017/2018.

     Po raz V zostały rozegrane zawody o „PUCHAR KOŁA”. Do łącznej punktacji zawodów mających wyłonić zwycięzcę zawodów zaliczono wynik uzyskany z obowiązkowego przystrzelania broni kulowej do makiety lisa i kozła na 100 m, oraz  wynik w strzelaniu do rzutków (trap).  Ze względu na awarię makiety dzika w przebiegu wyniki uzyskane w tej konkurencji nie były brane pod uwagę w łącznej punktacji zawodów o „PUCHAR KOŁA”. Obowiązkowe przystrzelanie broni przeprowadził  Kol. Józef Potrawski,  instruktor strzelectwa myśliwskiego. Pozostałe konkurencje zaliczane do Pucharu Koła przeprowadził  Kierownik strzelnicy, Kol. Dariusz Jarski.     Zwycięzcą zawodów o „PUCHAR KOŁA” po raz trzeci  został Kol. Paweł Zelwak.

Kolejne miejsca zajęli Koledzy:

II miejsce – Kol. Sylwester Borowski

III miejsce Kol. Karol Ciszek

IV miejsce – Kol. Patryk Korzeniowski  

V miejsce – Kol. Mateusz Roszkiewicz

    Dyplomy dla zwycięzców o „PUCHAR KOŁA” zostaną wręczone w trakcie obchodów święta patrona myśliwych w dniu 11 listopada br.

    Zawody zakończono około godz. 14.00 wręczeniem pucharów  w zawodach o „PUCHAR KOŁA”, cennych nagród rzeczowych i wspólnym grillowaniem.